BAŞKANIN MESAJI

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Kamil GÜLEÇ'in tabiriyle bir kalemin ucu ile başlattığı girişimin 1978 yılındaki ilk meyvesi olan firmamız, inşaat üretimi demiri ile çıktığı yolda 3 ana dalda 600 kalemin üzerinde çeşitle üretim yaparak devam etmektedir.

Sahip olduğu yenilikçi, müşteri odaklılık ve rekabetçilik ile, yine savunduğu çevrecilik, dürüstlük ve takım ruhu değerleri sayesinde dünyada bilinen bir şirket olma hedefinde ilerlemektedir.

Teknolojik yapısı en üst seviyede olan 50.000 m 2 kapalı alana kurulu tesislerinde, Demir ve Çelik'in başkenti Karabük'ten 100'ün üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır.

Sürdürülebilirliği sağlamak amacı ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği belgelerini alan firmamız, ISO 27001 Bilgi Sistemleri Güvenliği ve ISO/TS 16949 Otomotiv Sektörü Kalite Yönetim Sistemleri çalışmalarına başlamıştır.

40 yıllık üretim tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden üretmeye ve müşterilerimizin memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmaya devam edeceğiz...


Kamil GÜLEÇ
Yönetim Kurulu Başkanı