Çağçelik 
 
Get Adobe Flash player
 Hakkımızda
 Tarihçe
 Yönetimin Mesajı
 Sosyal Sorumluluk Projelerimiz
 Ödüllerimiz
Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

GÜLEÇ SEVGİ EVLERİ

Yön.Kurulu Bşk. Sn. Kamil Güleç'in doğum yeri olan Bulak köyünde bulunan ve SHÇEK tarafından işletilmekte olan Bulak Çocuk yuvasının olumsuz ve çağdaş olmayan şartları sebebi ile, Kamil bey 2008 yılında yeni bir çocuk yuvası yapmaya karar verdi. Türkiye'de yeni uygulanmaya başlanan  villa evler sistemi , Güleç Sevgi Evleri adı ile  5 adet villa ev ile hizmete 2009 yılında sunulmuştur..Bu evlerin her birinde anne ve teyzelerin gözetimi ve bakımında en çağdaş şartlarda yaşayan 13 adet 6-12 yaş arası çocuğumuz  barınmaktadır. Toplam 52 adet çocuğumuzun barınma ihtiyaçları dışında , Güleç Sevgi Evleri Yaşatma Derneğine üye gönüllü öğretmenler tarafından  müfredat dersleri üzerine takviye dersler verilerek çocuklarımızın okul başarılarının en üst seviyeye çıkarılması hedeflenmiştir. Güleç ailesinin tüm fertleri konuğumuz olan bu çocuklarımızın geleceği emek vermeye devam edecektir.

 

         

 

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

2014 yılında 32,000 öğrenciye eğitim verme hedefi ile yola çıkmış bulunan üniversitemiz, 3 yıl önce kurulmuş olmasına rağmen 12,000 öğrenci sayısına ulaşmış bulunmaktadır.Firmamız hem kendi imkanları ile pek çok maddi konuda üniversitemize destek vermekte, hemde iştiraki olan Kardemir A.Ş. vasıtasıyla her yıl bir fakülte binası inşaatı yaparak üniversite hizmetine sunmaktadır.

 

KARABÜKSPOR

Süper Lig'de üstün başarılar alarak üst sıralarda yoluna devam eden şehrimizin gururu Karabükspor...
Firmamız Karabükspor'un maddi ve manevi olarak en büyük sponsorları arasında yer almaktadır. Ayrıca Yön Kurulu Bşk. Vekilimiz Sn. Çağrı Güleç Karabükspor yönetiminde görev almaktadır.

 


Web Tasarım & Uygulamaları: İstanbulNet